Sunday, July 28, 2013

Po dvoch mesiacoch...

Priznám sa, nebola som lenivá písať. Vlastne som v hlave písala blog každý deň. Ibaže ma nahlodali myšlienky,či to všetko má zmysel. Občas týmto obdobím prechádzam a to najmä vtedy, keď ma niečo skolí ,nahlodá a stiahne so sebou všetko ,čo možno predsa zmysel má. A tak sa stalo, že som Vám dostala alergiu , ktorú som doteraz nevylúštila. Najmä asi preto, že som nikdy predtým alergická nebola a odrazu mám telo obsypané a svrbivé. Ťahá sa to už vyše mesiaca, čo mám zákaz všetkého zbožňovaného alias ovocia, zeleniny, orechov, medu a všetkého vôbec, čo s tým má niečo spoločné. Silné lieky ma vystrašili a demotivovali. Keď čakáte dieťatko, je všetko o to horšie a to si ešte skúste predstaviť, že sa Vám zapáli zrovna celé guľaté bruško. Nijaké testy nie sú možné. Treba iba vyčkať, až sa koža vylieči a potom sa začať testovať. Ľahko sa povie. V diéte som nijak nepoľavila,vyskúšala som len jablkový džús a štyri dni prešli bez odozvy. No potom sa to spustilo znova.Neviem, koho mám viniť,no najskôr isté červené jablko,ktoré  ktovie, čím bolo postriekané( vydrhla som ho pod tečúcou vodou) mi spôsobilo brnenie v celých ústach a je po srande. Na podobné lakotky ako toto:
..môžem nanovo zabudnúť. Prosím týmto, ak máte niekto užitočné rady, lebo ste prešli podobným problémom, sem s nimi. Môj blog totižto nemá byť o sťažovaní sa, ale o tvorbe. A čo je skvelé, ako som sa ako tak spamätala z alergie- mám na mysli z faktu, že ju mám a momentálne s ňou musím žiť, začala som tvoriť. Skončili mi objednávky a ja som sa mohla konečne nadýchnuť a slobodne tvoriť. Takto sa mi tvorí omnoho ľahšie....to Vám napokon potvrdí každý tvorca. A tak sa narodili najskôr bábiky malé:
,ktoré neskôr vystriedali bábiky veľké :


 Momentálne sa cítim pri chuti a chystám sa narobiť bábik viac. Doslova cítim ako ma svrbia prsty:) a to je dobré znamenie, najmä teraz, keď si so mnou hormóny robia čo chcú.
Aby som však nebola nespravodlivá, navyše, keď píšem takto obšírne stručný informačný blog, nemôžem zabudnúť ani na bábiky zhotovené na objednávku. Hľa, tu sú:

a prinútila som sa zhotoviť aj sériu ušiakov, lebo sa tak páčili:
...ba aj pruhované rybičky, z ktorých už jedna odplávala nosiť šťastie svojej novej majiteľke:
Zhotovila som aj promočné oznámenia :
..toto je len návrh:)


zatiaľ čo tieto dve už šíria do sveta skvelé správy:)
A nakreslila som si aj "tehotenskú" pohľadnicu....(som v stádiu 7),
a pohľadnicu maminkovskú ...
..lebo veď dobré správy by sme si nemali nechávať pre seba(na tie smutné si stačí pozrieť televízne noviny).
Asi som to prehnala, že áno? Príliš veľa naraz...ale to tak býva, však? Pamätám sa, ako ma už odmala môj otec učil , že tak to proste v živote - h.vno, h.vno ,zlatá rybka. Odpuste mi môj slovník:).
A naučil ma tiež, že sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú. Preto nebudem nič sľubovať a radšej len vyjadrím  svoju snahu nepodľahnúť viac okolnostiam a byť pravidelnejšia v písaní.
 
Cinky linky bom bom bom!
 
 
 
 
 
 

No comments:

Post a Comment